Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66169
Stary 16.12.2013, 14:39
Dopiero wpadłem na ten artykuł z Bednarzem. Cóż jednoznacznie się wypowiada, ze cudów transferowych nie będzie. Trzeba liczyć na niedrogie transfery młodych zawodników jak Fryc, czy ten testowany napadzior. Być może część z nich wypali i będą stanowić przynajmniej solidne uzupełnienie pierwszej drużyny.

Jestem tylko ciekaw co się wydarzy, gdy już (mam nadzieję) uda się wypracować płynność finansową. Patrząc na poprzednie lata, odnoszę wrażenie, że raczej Cupiał nie będzie inwestował dużych pieniędzy.

Dlatego cieszy każdy dopływ grosza. Fajnie, że podpisali umowę z Kompanią Piwowarską. Pewnie dużej kasy z tego nie ma, ale zawsze coś wpadnie. Wciąż za to liczę, że pojawi się główny sponsor....
What's new?

Odpowiedz cytując