Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66167
Stary 16.12.2013, 13:29
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Smuda jest w takiej sytuacji, ze nie musi nigdzie pracować.
Reprezentacja ustawiła go finansowo do końca życia.

Nie wydaje mi się, żeby Smuda wciskał kit. Jaki by miał w tym cel? Do tego nasi skauci obserwowali piłkarzy w różnych zakątkach Świata - po co mieliby to robić? Bilety i hotele kosztują.

Bardzo możliwe, że wynikami ponad stan Smuda sam pozbawił się transferów. Parafrazując znaną reklamę: "skoro są punkty, to po co przepłacać"? Co więcej, jeżeli na koniec nie będzie miejsca w trójce, to jest spora szansa że straci posadę.
Napiszę tak - po tych wszystkich latach histerycznych decyzji Cupiała nie zdziwi mnie już nic.

Acha - budowa drużyny przez trzy okienka w polskiej lidze to bzdura. Przyjdzie oferta na Chrapka, Miśkiewicza czy dowolnego innego kluczowego piłkarza i zaczynamy "budowę" od nowa.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.12.2013 o godz. 13:34.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując