dynek.pl napisał(a):

|
Smuda jest w takiej sytuacji, ze nie musi nigdzie pracować.
|
Reprezentacja ustawiła go finansowo do końca życia.
Nie wydaje mi się, żeby Smuda wciskał kit. Jaki by miał w tym cel? Do tego nasi skauci obserwowali piłkarzy w różnych zakątkach Świata - po co mieliby to robić? Bilety i hotele kosztują.
Bardzo możliwe, że
wynikami ponad stan Smuda sam pozbawił się transferów. Parafrazując znaną reklamę: "skoro są punkty, to po co przepłacać"? Co więcej, jeżeli na koniec nie będzie miejsca w trójce, to jest spora szansa że straci posadę.
Napiszę tak - po tych wszystkich latach histerycznych decyzji Cupiała nie zdziwi mnie już nic.
Acha - budowa drużyny przez trzy okienka w polskiej lidze to bzdura. Przyjdzie oferta na Chrapka, Miśkiewicza czy dowolnego innego kluczowego piłkarza i zaczynamy "budowę" od nowa.