Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 16.12.2013, 13:04
Raz się sprawdził to dlaczego nie . Pogoni pewnie trzeba oddać za Legie...

Niestety tak jak było za Kaspra żeby Wisła wygrywała musi pokonać nie tylko przeciwną drużynę. Ale kiedy nasza drużyna się z tym pogodzi to będziemy nie do zatrzymania.

Stawiam na 4:2 dla nas. Ale w 11 nie dogramy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując