Raz się sprawdził to dlaczego nie

. Pogoni pewnie trzeba oddać za Legie...
Niestety tak jak było za Kaspra żeby Wisła wygrywała musi pokonać nie tylko przeciwną drużynę. Ale kiedy nasza drużyna się z tym pogodzi to będziemy nie do zatrzymania.
Stawiam na 4:2 dla nas. Ale w 11 nie dogramy.