Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66164
Stary 16.12.2013, 12:54
Roszek napisał(a):Wyświetl post
Nikt go do pracy na siłę nie zmusza. Jak ktoś jest pazerny na kasę, to chce wykorzystać wszystkie możliwości, a poza Wisłą ofert raczej nie miał. A zawsze to jakiś grosz mu wpadnie, a jak się nie uda, to powie, że nie kupili mu dobrych zawodników.
Niektorzy tez nie potrafia wysiedziec w domu. Brakuje im adrenaliny i zapachu skarpetek w szatni Mysle, ze dlatego Smuda podjal ta prace i do tego blisko od domu.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując