Gwiaździsty napisał(a):

To czysta prowokacja, przed przyjazdem Ławrowa do Polski, trochę sensowniej o temacie możesz poczytać tutaj:
http://www.defence24.pl/news_iskande...rachy-na-lachy
Krótko mówiąc jakby stały teraz te Iskandery pod Moskwą to zagrożenie w żaden sposób dla nas nie byłoby mniejsze, bowiem w kilkadziesiąt godzin mogłyby stanąć tam, gdzie stoją teraz.
Gwiaździsty napisał(a):

|
Wg. polskich analityków w ciągu dwóch dekad czeka nas konflikt zbrojny z Rosją.
|
Do 2023 roku będziemy mieć całkiem solidną obronę przeciwrakietową i przeciwlotniczą, czas gra zdecydowanie na naszą korzyść jeśli chodzi o nasze bezpieczeństwo. Chociaż według mnie właśnie na obronę przeciwrakietową i przeciwlotniczą powinniśmy wydawać dużo więcej, bo to nie tylko wpływa na nasze bezpieczeństwo, ale też wzmacnia naszą pozycję w przypadku choćby takich konfliktów jak ten na Ukrainie.