Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
15834
16.12.2013, 11:49
TOMEK 11
napisał(a):
w Zagłębiu czystka
http://www.transfermarkt.de/en/adam-...ler_33137.html
http://www.transfermarkt.de/en/pawel...er_106834.html
http://www.transfermarkt.de/en/adria...er_128804.html
z Zagłebia bym tego młodego Boneckiego wyciągnął, ma 18 lat,spory talent na środku pomocy.
Potrzeba nam głodnych sukcesu wilków a nie sytych owiec
Ostatnio edytowane przez AYALA : 16.12.2013 o godz. 11:51.
AYALA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AYALA
Znajdź inne posty napisane przez AYALA