Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15832
Stary 16.12.2013, 11:12
Górnik nie sra kasą, co roku wyprzedaje co ma najlepszego, dać im Burligę i kasę albo niech sobie wybiorą kogo chcą oczywiście w granicach rozsądku

Plizga ma staty, na ławę w sam raz
Odpowiedz cytując