To że PO wygrywa w Krakowie, to prawie taki sam wstyd jak fakt, że Grodzka właśnie u nas dostała się do sejmu. Najwidoczniej niektórzy lubią być frajerami.
Cytat:
Prokuratura odmówiła wszczęcia śledztwa ws. Adama Hofmana. Według śledczych brak jest uzasadnionego podejrzenia zaistnienia przestępstwa. Wcześniej w związku z informacją, że CBA zawiadomiło prokuraturę o nieprawidłowościach w oświadczeniach majątkowych posła PiS Adama Hofmana polityk postanowił zawiesić swoje członkostwo w partii i klubie PiS. Hofman oświadczył, że nie chce pozwolić, aby Platforma Obywatelska mogła wykorzystywać cała sytuację do odwracania uwagi od afery korupcyjnej w administracji publicznej.
Na konferencji prasowej Adam Hofman zwracał uwagę, że w sytuacji gdy nieprawidłowości wykazane przez CBA dotyczyły ponad 100 przetargów i wielomilionowych łapówek, najwyraźniej dla równowagi obóz władzy postanowił wykorzystać sytuację, aby odwrócić uwagę opinii publicznej od tej afery i skierować ją w stronę PiS.
|
http://niezalezna.pl/49561-nie-bedzi...a-przestepstwa
Najwidoczniej POwcom się udało... z pomocą pożytecznych.
W Polsce w każdej gminie powinien być magazynek z ręcznymi wyrzutniami rakiet, a klucze powinien mieć szkolny woźny. Podobno w Gruzji się sprawdziły więc naprodukować tego na zapas i czekać aż się przydadzą. Tylko do tego potrzeba polskich władz.