martin_6 napisał(a):

yhm...
Drobiazg, że aktualnie interwencja USA w Syrii jest już wysoce nieprawdopodobna (sam news jest z sierpnia, gdy wydawała się nieunikniona). Poza tym, o takich rzeczach nie pisze się na blogach...
Poza tym, o Polsce w linku nie ma ani słowa (nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że 'kraje bałtyckie' to w dość powszechnym rozumieniu jedynie Litwa, Łotwa i Estonia)
|
Nie zmienia to faktu, że zamiast wydawać miliardy złotych na biurokrację (jakieś 30 mld pln), finansowanie jakiś debilnych "społecznych" inicjatyw powinniśmy te środki przeznaczyć na zbrojenie - lotnictwo i obrona rakietowa to chyba obecnie dwa najwazniejsze czynniki.
Poza tym podobno w polskiej armii na jednego oficera przypada mniej więcej jeden żołnierz.