Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66157
Stary 15.12.2013, 23:01
Dobrze, że Bednarz stonował nastroje. Dla tej części kibiców, która uwierzyła w wielkie wzmocnienia przyszedł czas żeby się obudzić. Wisła nie miała pieniędzy rok temu i nie ma nich nadal, bo niby skąd? Żadnego zaskoczenia tutaj nie ma.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując