|
Dobrze, że Bednarz stonował nastroje. Dla tej części kibiców, która uwierzyła w wielkie wzmocnienia przyszedł czas żeby się obudzić. Wisła nie miała pieniędzy rok temu i nie ma nich nadal, bo niby skąd? Żadnego zaskoczenia tutaj nie ma.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|