Temat
:
Podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu Wisły Kraków.
Wyświetl pojedynczy post
darean
Senior Member
Od: 10.2013
Offline
#
9
15.12.2013, 20:41
1. Najlepszy mecz : U siebie z Legią.
2. Najgorszy mecz : z Górnikiem wyjazd.
3. Największy Piłkarski Plus : Miśkiewicz , Brożek , Głowacki , Guerrier.
4. Największy minus : Nom niestety muszę przyznać że Małecki
darean
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do darean
Znajdź inne posty napisane przez darean