Temat
:
[21 kolejka] WISŁA Kraków - Pogoń Szczecin, 16 grudnia godz. 18:00!
Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
10
15.12.2013, 20:13
O zwycięstwo będzie bardzo ciężko.
Wszystko rozegra się w głowach piłkarzy, bo taki ostatni mecz. Wiadomo, odegrać, zgasić światło i na Karaiby.
Jakoś słabo wierze w zdolności mobilizacyjne Smudy.
No i zobaczymy ile kibiców będzie.
Elefant
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Elefant