Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 15.12.2013, 19:42
Tak, na szybko:
1. Najlepszy mecz - 2-0 z lechem
2. Najgorszy mecz - to chyba wiadomo Jagiellonia 5-2
3. Najwiekszy piłkarski plus - tu dałbym kilka, jakoś tak jednej osoby nie jestem w stanie wymienić.
- Miśkiewicz - dobra postawa całą runde, mało bramek zawalonych na jego koncie
- Głowacki - druga młodość, wysoka forma, dyrygent w obronie
- Garguła - też można mówić o drugiej młodości i o czasach gry w Bełchatowie
- Paweł Brożek - jego brakowało przez ostatnie dwa lata
Można by wymienić jeszcze więcej pozytywów, ale ta czwórka chyba zasługuje na największe uznanie (czas Chrapka czy Jovanovica jeszcze przyjdzie)
4. Największy minus - tu należy postawić pytanie czy dotyczy tych, którzy byli cały czas wystawiani do gry czy tych co siedzą na ławie a powinni grać. Tak czy inaczej to chyba trzeba tu wpisać Małeckiego, zaraz za nim Sarki
Odpowiedz cytując