Witam,
postanowiłem założyć temat w którym spróbujemy podsumować rundę jesienną w wykonaniu ''Białej Gwiazdy''. Na pewno każdy z was ma jakieś spostrzeżenia na ten temat więc miło by było jeżeli zechcielibyście się nimi podzielić właśnie w tym temacie.
Jak oceniacie postawę Wisły Kraków w jesiennych meczach, czy widzicie jakąś iskierkę nadziei na lepszą wiosnę?
Kto waszym zdaniem zasłużył na uznanie z piłkarzy a kto zmarnował daną mu szansę?
Czekam na wasze komentarze w tym temacie, pod koniec roku postaram się zrobić małe podsumowanie, więc można również napisać post w stylu:
1. Najlepszy mecz.
2. Najgorszy mecz.
3. Największy piłkarski plus.
4. Największy minus.
Można również dodawać kolejne punkty

wedle uznania.
Ale można również w dłuższym komentarzu podzielić się swoimi spostrzeżeniami.
Tak więc zapraszam do dyskusji
