Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15827
Stary 15.12.2013, 18:03
17 grudnia jest spotkanie z ''Łysym'' - może coś powie więcej
Znowu się zawiodłem. Było gadanie o 4 fajnych transferach ; pomyślałem : o fajnie, 4 transfery przy naszych wynikach moze dużo zdziałać i można się spokojnie bić o pierwszą ''trójkę'' . Teraz sie okazuje że transfery będą dwa- max 3 ... Wreszcie się okaże że będzie 1 .
Odpowiedz cytując