17 grudnia jest spotkanie z ''Łysym'' - może coś powie więcej

Znowu się zawiodłem. Było gadanie o 4 fajnych transferach ; pomyślałem : o fajnie, 4 transfery przy naszych wynikach moze dużo zdziałać i można się spokojnie bić o pierwszą ''trójkę'' . Teraz sie okazuje że transfery będą dwa- max 3 ... Wreszcie się okaże że będzie 1 .