wolfy napisał(a):

|
(a i tak Smudę musiał - 2brew wszystkim - zatrudnić Cupiał, co okazało się strzałem w dziesiątkę)...
|
Smudę nie musiał, a chciał zatrudnić Cupiał, bo to był jego pomysł, wbrew wszystkim..
A co do.. Bednarza, jak mówił że „Wisła ma być wiosną mocniejsza”, to po jakiego takie deklaracje !? A jak Smuda i Kapka oglądali w Portugalii piłkarzy, to też teatr , czy pic i wycieczki krajoznawcze .. Bednarz to co mówi widać nie ma żadnej wartości, liczy się tylko wola właściciela, a ta zmienna jest .., wczoraj sygnalizował że ma, dziś że nie ma, a jutro, a tego to akurat nikt nie wie..
Stąd to co robi Bednarz ja nie nazwałbym rozsądkiem, ten nakazywałby ..nic nie mówić, czyli dyplomacja pełną gębą, choćby po to aby nie odwoływać zapowiadanych wzmocnień, a jeśli jednak będą, to nie odwoływać odwołań, przy takiej "długofalowej" polityce bossa, to jedynie rozsądne działanie.
Edit .
wolfy napisał(a):

|
Priorytetem dla Cupiała jest nie wynik sportowy, a zejście z kosztów
|
Smutne, ale prawdziwe, człowiek-kibic, a jest taki gatunek, żyje jednak nadzieją że i czasem wynik sportowy nie tylko dla niego jest jednak istotny..