Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Eraziel
Junior Member
Od: 11.2013
Offline
#
9004
15.12.2013, 14:26
Czy Maciej Żurawski mógłby być... trenerem? "Jego miejsce jest na ławce"
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...em___Jego.html
Eraziel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Eraziel
Znajdź inne posty napisane przez Eraziel