Stelio napisał(a):

|
W takim razie nie wiem po co było to gadanie o "4 transferach z wyższej półki", skoro znowu będzie tak samo jak przez ostatnie 2 lata...
|
Po pierwsze primo: Smuda słynie z gadania głupot, więc do jego słów i zapowiedzi podchodziłbym z dystansem.
Po drugie primo ultimo: Nawet jeżeli słowa o 4 wzmocnieniach były prawdziwe, to podobno w piątek trener spotkał się z Bossem, gdzie wszystko mogło obrócić się o 180 stopni. Celem na ten sezon było dostanie się do pierwszej 8 i Cupiał mógł stwierdzić, że tym składem da się to zrobić.
Reasumując: Nie ma co się napalać, bo takie zapowiedzi słyszymy co okienko od kilku lat. Łykacie każde słowo, a potem jest wielki płacz i zdziwienie. Darujcie sobie wpisy o Olkowskich, Nakoulmach, Quintanach, Starzyńskich, Murawskich czy innych Masłowskich. To nie jest FM.