Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9900
Stary 15.12.2013, 10:47
Daja`n napisał(a):Wyświetl post
Ostatnio gramy jak nie w piątek to w poniedziałek.Kto się zgodził na takie terminy.Potem jest płacz że mało ludzi przychodzi,a jak mają przyjść jak w pracy siedzą albo nie mają czym po meczu do domu wrócić.Nie po to kupuję karnet na sektor rodzinny żeby dzieciaka ciągnąć na mecz o 20.30.Szlak chce mnie trafić!
Kase za bilety równoważy dość pokaźna suma do C+ za mecze w najlepszej oglądalności (Terminarz ekstraklasy tak naprawdę układa dwójka z Ligi+Extra, kiedyś w jakimś wywiadzie wspominał jeden z nich jak się to odbywa). Klub nie traci finansowo, a podobno nawet wychodzi troche lepiej. Tylko marnie to wygląda w frekwencji.
Ostatnio edytowane przez art : 15.12.2013 o godz. 10:49.
Odpowiedz cytując