Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9899
Stary 15.12.2013, 09:06
Ostatnio gramy jak nie w piątek to w poniedziałek.Kto się zgodził na takie terminy.Potem jest płacz że mało ludzi przychodzi,a jak mają przyjść jak w pracy siedzą albo nie mają czym po meczu do domu wrócić.Nie po to kupuję karnet na sektor rodzinny żeby dzieciaka ciągnąć na mecz o 20.30.Szlak chce mnie trafić!
Odpowiedz cytując