Gwiaździsty napisał(a):

|
Smuda różne bzdury wypowiada, w dodatku w łamanym polskim. W emitowanym właśnie przerywniku w canal+ stwierdził, że w Poznaniu ....wspóżył z każdym.
|
Co innego przejęzyczenie które każdemu może się zdarzyć ( właśnie przypomniał mi się mecz piłki ręcznej w którym komentator wspominał o dwu-minetowej karze

) a co innego jak mówi wprost ,że dany zawodnik chce odejść . Czy wymyśliłby to sobie jakby nic nie było na rzeczy ? Bez przesady , Patryk widocznie źle się czuje w obecnym zespole i chętnie zmieni otoczenie z korzyścią również dla siebie(czy z korzyścią to się dopiero okaże ) . Może w innym klubie gdzie będzie najemnikiem będzie w stanie grać na większym luzie , nie będzie ciążyła na nim taka presja i tam się odnajdzie ,i tego trzeba Małemu życzyć .