Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15818
Stary 14.12.2013, 17:30
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Smuda różne bzdury wypowiada, w dodatku w łamanym polskim. W emitowanym właśnie przerywniku w canal+ stwierdził, że w Poznaniu ....wspóżył z każdym.
Co innego przejęzyczenie które każdemu może się zdarzyć ( właśnie przypomniał mi się mecz piłki ręcznej w którym komentator wspominał o dwu-minetowej karze ) a co innego jak mówi wprost ,że dany zawodnik chce odejść . Czy wymyśliłby to sobie jakby nic nie było na rzeczy ? Bez przesady , Patryk widocznie źle się czuje w obecnym zespole i chętnie zmieni otoczenie z korzyścią również dla siebie(czy z korzyścią to się dopiero okaże ) . Może w innym klubie gdzie będzie najemnikiem będzie w stanie grać na większym luzie , nie będzie ciążyła na nim taka presja i tam się odnajdzie ,i tego trzeba Małemu życzyć .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 14.12.2013 o godz. 17:32.
Odpowiedz cytując