Mario Nh napisał(a):

|
Po tym co zobaczyłem na Schalke gdzie czterech piłkarzy gospodarzy było na pozycji spalonej a sędzia uznał prawidłowo zdobytego gola, później jeszcze czerwona kartka której nie było, nie uwierze w żadne teorię spiskowe.
|
Racja, i dlatego żadnej korupcji w polskiej lidze nie ma i nie było, a Fryzjer to szanowany piłkarski działacz. Udowodnione przypadki kupowania i sprzedawania meczów to wymysły i teorie spiskowe.
W Bydgoszczy gra skazany właśnie niedawno kopacz Hermes a powinien być wypier...ny z ligi w trybie natychmiastowym. Rozpoczął się we Wrocławiu proces klubu z drugiej strony Błoń w sprawie kupowania meczów podczas tzw. awansu 2004 a w mediach cicho sza.