Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9896
Stary 14.12.2013, 12:15
16 miejsc na na C1... Gdzie ci wszyscy fanatycy z meczu z legią? Nie mówcie że wam zimno prosze was...
Mam nadzieje że młynowy pozbiera wszystkich na C2 I C3 żeby to jakoś wyglądało.
Odpowiedz cytując