Wyświetl pojedynczy post
keth
Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 13.12.2013, 22:51
4 dychy poszły. fajnie gdyby dało się jakoś włączyć w tą akcje Cupiała, albo chociaż piłkarzy. Pamiętam jak sam trenowałem na Wiśle i naprawdę było biednie, a skoro teraz jest taki apel to znaczy że faktycznie musi być dramat z kasą.
BTW.
Wymóg wpisywania wpłacanych kwot to średni pomysł. Dla niektórych liczy się każda złotówka i mogą wstydzić się tego że przesłali kilka złotych gdzie inni dali kwoty po kilkadziesiąt lub ponad sto złotych.
Ostatnio edytowane przez keth : 13.12.2013 o godz. 22:58.