Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1710
Stary 13.12.2013, 20:01
Fajna walka się do oglądania szykuje. Choć na pewno to duże wyzwanie. Bardzo duże. Ale wolę takie prowadzenie zawodnika niż robienie "rekordu" a'la Sosnowski i śmieszne "pasy mistrza europy wagi ciężkiej", które znaczą tyle co pasy w Krakowie
Odpowiedz cytując