Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#787
Stary 13.12.2013, 19:59
Czyli dwie dobre wiadomości:
1. Urban zostaje - "Legia godnie zakończyła rozgrywki europejskie"
2. Rumak zostaje do końca sezonu! Tak gdzieś wczoraj chyba czytałem, czy dzisiaj nawet.
Odpowiedz cytując