Wyświetl pojedynczy post
TRZEBINIAnin
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 13.12.2013, 18:35
Wygramy i przezimujemy na padium.. Kto po transferach (ich braku) przed sezonem spodziewał się tak wysokiego miejsca? Pogoń bez formy, nie wygrali w lidze 6 kolejnych spotkań. Zatrzymać Robaka i tych kamikadze i bedzie dobrze, trzeba liczyć że Guerrier Chrapek Garguła i Brozio coś z przodu wymyślą.
KSG gra z Lechijką więc łatwo mieć nie będzie, Amika gra aw Bydgoszczy wiec o 3 pkt bedzie miała ciężko.

Wygrać i każdy Wiślak zime spędzi w dobrych humorach!

Aha. i widzimy sie na meczu, nie odpuszczamy, to ostatni mecz! JJJBG!!!!
Odpowiedz cytując