Wyświetl pojedynczy post
keth
Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7720
Stary 13.12.2013, 17:33
Tutaj przede wszystkim jest problem w ofensywie, taka Legia, mistrz polski i ilu ma ogarnietych ofensywnych piłkarzy 2/3?. o ile w defensywie nasze kluby potrafią się spiąć, z bramkarzami też nie ma tragedii to z przodu... Najlepiej to wszystko chyba podsumowuje fakt że czołowymi napastnikami są Saganowski tuż przed emeryturą i Brożek bez przygotowań do sezonu.
Odpowiedz cytując