AS82 napisał(a):

|
Ja myśle ze Kaczynski jest najbardziej zapatrzony w kase i wygodne życie ,które mu daje polityka a nie w postawe jakiegoś tam marszałka.
|
Jakoś to jego zapatrzenie na kase nie przekłada się na dom, w którym mieszka :
Porównując go np.z Sikorskim :
