Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9895
Stary 13.12.2013, 16:46
Kto jeszcze nie ma biletu na Pogoń, niech nie czeka do ostatniej chwili. To ostatni mecz w tym roku!
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...onia_szczecin/
Odpowiedz cytując