Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15801
Stary 13.12.2013, 14:05
radek2323 napisał(a):Wyświetl post
Szprotson a jaką świeżość za granica miał Brozio ? Ja tam Małemu zycze jak najlepiej niech mu sie uda.
A czy ja mu życzę źle ? Tylko zapytałem.
Porównanie do Brożka bez sensu. Mały to Mały a Brożek to Brożek.

@up

Guerrier i Boguski (bo Sarki też ławka) prezentują wyższą formę czy tego chcesz czy nie. Popatrz najpierw na statystyki a potem na zestawienie pierwszej jedenastki w ostatnich spotkaniach...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując