radek2323 napisał(a):

|
Szprotson a jaką świeżość za granica miał Brozio ? Ja tam Małemu zycze jak najlepiej niech mu sie uda.
|
A czy ja mu życzę źle ? Tylko zapytałem.
Porównanie do Brożka bez sensu. Mały to Mały a Brożek to Brożek.
@up
Guerrier i Boguski (bo Sarki też ławka) prezentują wyższą formę czy tego chcesz czy nie. Popatrz najpierw na statystyki a potem na zestawienie pierwszej jedenastki w ostatnich spotkaniach...