Wygląda na to że się dogadali:
Cytat:
|
Kolejny awans w światowych rankingach, kontrakt z telewizją HBO i być może nawet sto tysięcy dolarów - o taką stawkę 25 stycznia w Nowym Jorku walczyć będzie Artur Szpilka (16-0, 12 KO). 24-letni pięściarz z Wieliczki za nieco ponad miesiąc w słynnej Madison Square Garden zmierzy się z o pięć lat starszym Bryantem Jenningsem (17-0, 9 KO). - Wszystko zostało ustalone. Umowę wysłaliśmy do Ameryki. Czekamy tylko na podpisy - mówi Piotr Werner, jeden z dwóch polskich promotorów "Szpili".
|