Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7714
Stary 12.12.2013, 23:09
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Piękny gol Brzyskiego i radość Legionistów jakby zdobyli ten puchar.
Bez sensu, a mogli przejść do historii

I już w studio Canal+ zaczęło się spuszczanie, że Legia pokazała charakter i, że w ogóle to brakowało im szczęścia ble ble - wyłączam to gówno. Szkoda prądu.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując