Mario Nh napisał(a):

|
Piękny gol Brzyskiego i radość Legionistów jakby zdobyli ten puchar.
|
Bez sensu, a mogli przejść do historii
I już w studio Canal+ zaczęło się spuszczanie, że Legia pokazała charakter i, że w ogóle to brakowało im szczęścia ble ble - wyłączam to gówno. Szkoda prądu.