63.5 Kg napisał(a):

Jak masz toczyc w takim tonie rozmowe to porozmawiaj sobie z jakims kolega który może będzie na Twoim jakze zenujaco niskim poziomie...
I proszę Cie zamilcz...
|
W jakim tonie. To Ty ironizujesz ze śmierci 96 osób w tym Prezydenta. Dostałeś proste pytanie i zamiast odpowiedzieć zaczynasz czepiać się tonu. Nie bądź śmieszny. Przyznaj że ta sprawa Ci lata i wpadłeś jedynie poironizować. A jak nie to odpowiedz na proste pytania.
Jaroo1 napisał(a):

Drozdzik ludzie w dużej mierze nie wierzą w zamach przez takich jak ty i Macierewicz.
To, że sprawa śmierdzi to nie oznacza, że był zamach. Równie dobrze mógł być wypadek z winy ruskich i dla zatarcia śladów nie oddają wraku cz czarnych skrzynek.
A co do trotylu to nie jestem w temacie ale chyba miały być badania tych próbek (miały potrwać ileś tam miesięcy), które miały wyjaśnić co nie co. I co z tym się dzieje, sprawa ucichła czy jak?
|
Wierzyć to można w Boga, drogi Don Kichocie
Jak nie jesteś w temacie to się nie wysilaj.
Aaa, wypadek z winy ruskich
