Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
15790
12.12.2013, 19:31
Nikt nie grał z różnych względów (przede wszystkim kasa misiu kasa). Ale Mały miał sporo zasługi w tym, że wiosną Wisła dość szybko wykaraskała się z nastego miejsca i dosyć spokojnie skończyła w środku.
arti