Gwiaździsty napisał(a):

|
Dawny konflikt ze Smudą tlił się i teraz. Jestem przekonany, że w innym klubie Mały szybko odzyska "świeżość".
|
Jestem podobnego zdania - coś nie gra między tymi panami i niestety raczej nic z tej współpracy już nie będzie. Któryś musiałby się zmienić mentalnie albo najlepiej obaj, a szansa na to pewnie żadna.
Co do transferu - wydaje mi się, że Mały poza Polską nie ma racji bytu i za pół roku-rok wróci do PL ze spuszczoną głową. Z kolei taki Wdowczyk szybko by Go postawił na nogi. Ale to tylko moje widzimisię - pożyjemy-zobaczymy.