Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#776
Stary 12.12.2013, 18:36
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Z Lewadią graliśmy dwa mecze na wyjeździe
Aaaaa nieeee, to sorry. Dwa razy na wyjeździe - racja, racja. Pełen szacun i zrozumienie, wręcz brawa że prawie się udało!


crux.a napisał(a):Wyświetl post
Naszym gościom z Warszawy pro memoria: składacie wizytę u kibiców 13-krotnego mistrza i 12-krotnego wicemistrza Polski, ćwierćfinalisty Pucharu Europy, najbardziej utytułowanej polskiej drużyny piłkarskiej naszych czasów. Drażni Was nasza duma?
Szczególnie ten ćwierćfinał Puchar Europy nas miażdży. Jesteśmy tacy malutcy :(
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując