Drozd napisał(a):

|
Z Lewadią graliśmy dwa mecze na wyjeździe
|
Aaaaa nieeee, to sorry. Dwa razy na wyjeździe - racja, racja. Pełen szacun i zrozumienie, wręcz brawa że prawie się udało!
crux.a napisał(a):

|
Naszym gościom z Warszawy pro memoria: składacie wizytę u kibiców 13-krotnego mistrza i 12-krotnego wicemistrza Polski, ćwierćfinalisty Pucharu Europy, najbardziej utytułowanej polskiej drużyny piłkarskiej naszych czasów. Drażni Was nasza duma?
|
Szczególnie ten ćwierćfinał Puchar Europy nas miażdży. Jesteśmy tacy malutcy :(