Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#740
Stary 11.12.2013, 22:18
Lepiej skomentujmy Komisję Legii a nie weszlo. Bo tutaj na forum są tacy legijni "adwokaci" co próbują nam wmówić, że Legia nie jest faworyzowana przez przedsiębiorstwo ekstraklasa&pzpn&media.
Odpowiedz cytując