Drozd napisał(a):

Boguski jest tym pożyteczniejszy im bardziej poukładana jest gra drużyny. Zwyczajnie, jak każdy dobry grajek. Patrz gra Meliksona za Maaskanta, a za Probierza.
Małecki jak nie będzie grał dla drużyny tylko się popisywał to będzie grzał ławę tak jak grzeje. Widać pobyt za granica niczego go nie nauczył. A to że niektórzy winią za fochy Małeckiego Boguskiego to już paranoja totalna.
|
Litości, nazwanie Boguskiego dobrym grajkiem i porównanie z Meliksonem, porównujemy żarcie z budki na Miasteczku Studenckim z jedzeniem w restauracji?
Co do Małeckiego, od dłuższego czasu jest bezużyteczny, podobnie jak Sarki.