|
Boguski jest tym pożyteczniejszy im bardziej poukładana jest gra drużyny. Zwyczajnie, jak każdy dobry grajek. Patrz gra Meliksona za Maaskanta, a za Probierza.
Małecki jak nie będzie grał dla drużyny tylko się popisywał to będzie grzał ławę tak jak grzeje. Widać pobyt za granica niczego go nie nauczył. A to że niektórzy winią za fochy Małeckiego Boguskiego to już paranoja totalna.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 11.12.2013 o godz. 21:00.
|