|
Nadużycie jawne, ewidentne, transparentne i jakie tam chcecie. Gdyby nic nie napisali, zrobiliby sobie większą krzywdę, niż powtarzając to, co myślą miliony (?) fanów piłki nożnej w Polsce.
Miast weszło proponuję skoncentrować się na tym, kto faworyzowaniem pewnej drużyny może doprowadzić do bardziej opłakanych skutków. Ewentualnie chcą Wawrzyniaka w formie podtrzymać, bo z tartaku przyjadą.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|