Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24941
Stary 11.12.2013, 17:35
rw88 napisał(a):Wyświetl post
O co chodzi z tą Biedronką? Zarobki nie niższe, niż jej w polskich odpowiednikach (kiepskie pieniądze oczywiście), podatek dochodowy pięknie odprowadzają (240,78 mln zł podatku CIT w 2011 roku, 11 miejsce wśród wszystkich firm),
plus zatrudnia 40 000 ludzi, którzy równiez odprowadzają podatki, kupują towary ze pensję przez co wraca VAT do budżetu itd itd.

trzeba być niezłym oszołomem żeby nie szanować takiej firmy jak Biedra ...


taka mała dygresja: Google robi sobie jaja omijając podatki i ich nie płacąc w Irlandii. A ta Irlandia gdyby mogła, to by ich jeszcze dotowała, żeby u nich zostali ... Któryś z patriotów gospodarczych wie dlaczego?