rw88 napisał(a):

|
O co chodzi z tą Biedronką? Zarobki nie niższe, niż jej w polskich odpowiednikach (kiepskie pieniądze oczywiście), podatek dochodowy pięknie odprowadzają (240,78 mln zł podatku CIT w 2011 roku, 11 miejsce wśród wszystkich firm),
|
plus zatrudnia 40 000 ludzi, którzy równiez odprowadzają podatki, kupują towary ze pensję przez co wraca VAT do budżetu itd itd.
trzeba być niezłym oszołomem żeby nie szanować takiej firmy jak Biedra ...
taka mała dygresja: Google robi sobie jaja omijając podatki i ich nie płacąc w Irlandii. A ta Irlandia gdyby mogła, to by ich jeszcze dotowała, żeby u nich zostali ... Któryś z patriotów gospodarczych wie dlaczego?