Skoro Pepe Ćwielong może grać w 2 Bundeslidze to czemu nie miałby tam grać np: Małecki
Troche przesadzacie z tą jego fatalną formą przez 18 miesięcy bo za Kulawika był naszym najlepszym graczem a było to w zeszłym sezonie(tak wiem jak grała cała drużyna)
Jego problemem jest jego obecna forma i trener Smuda,skoro stawia na fatalnego Boguskiego to Mały nie ma tutaj przyszłosci(Smuda zapewne zagości u nas kilka lat)
Druga pozycja na,której może grać Mały też jest obsadzona przez rezerwowgo Emanuela Sarkiego więc tutaj też odpada
Ogólnie jego konkurenci to Boguski,Guerrier,Sarki z czego tylko ten pierwszy jest gorszy( nie zdaniem Smudy)
PS: Mały nie będzie chciał być rezerwowym a już napewno nie u Smudy,więc albo nagle trener zmieni zdanie i da mu prawdziwą szanse (nie 10 min w meczu) albo Mały odejdzie