Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21026
Stary 11.12.2013, 16:52
Skoro Pepe Ćwielong może grać w 2 Bundeslidze to czemu nie miałby tam grać np: Małecki

Troche przesadzacie z tą jego fatalną formą przez 18 miesięcy bo za Kulawika był naszym najlepszym graczem a było to w zeszłym sezonie(tak wiem jak grała cała drużyna)

Jego problemem jest jego obecna forma i trener Smuda,skoro stawia na fatalnego Boguskiego to Mały nie ma tutaj przyszłosci(Smuda zapewne zagości u nas kilka lat)

Druga pozycja na,której może grać Mały też jest obsadzona przez rezerwowgo Emanuela Sarkiego więc tutaj też odpada

Ogólnie jego konkurenci to Boguski,Guerrier,Sarki z czego tylko ten pierwszy jest gorszy( nie zdaniem Smudy)

PS: Mały nie będzie chciał być rezerwowym a już napewno nie u Smudy,więc albo nagle trener zmieni zdanie i da mu prawdziwą szanse (nie 10 min w meczu) albo Mały odejdzie
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 11.12.2013 o godz. 17:03.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując