Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24938
Stary 11.12.2013, 16:21
głos z trybun napisał(a):Wyświetl post

Lewica to komuchy z SLD, pali koty i po wywaleniu Gowina Platforma skręca na lewo o czym świadczy popieranie czegoś takiego ]
myśle że lewica powinna sie przede wszytskim upominac o ludzi biednych, wykluczonych,renicistów co dostają po 600 zł na miesiąc a Sld i Palikoty to kawiorowa-lewica ( w Jaguarach i helikopterach,mieszkająca w pałacach) i za głowne hasła mają związki partnerskie,prawa gejów,gender,aborcje,legalizacje narkotyków i przede wszytskim walke z Kościołem.Dla mnie jedyną lewica po 89 roku był tylko Lepper, bo jak pamiętam to w każdym wywiadzie upominał sie o biedaków.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 11.12.2013 o godz. 16:30.