głos z trybun napisał(a):

Lewica to komuchy z SLD, pali koty i po wywaleniu Gowina Platforma skręca na lewo o czym świadczy popieranie czegoś takiego ]
|
myśle że lewica powinna sie przede wszytskim upominac o ludzi biednych, wykluczonych,renicistów co dostają po 600 zł na miesiąc a Sld i Palikoty to kawiorowa-lewica ( w Jaguarach i helikopterach,mieszkająca w pałacach) i za głowne hasła mają związki partnerskie,prawa gejów,gender,aborcje,legalizacje narkotyków i przede wszytskim walke z Kościołem.Dla mnie jedyną lewica po 89 roku był tylko Lepper, bo jak pamiętam to w każdym wywiadzie upominał sie o biedaków.