Sport.pl podaje że Patryk ,,Mały'' Małecki rozmawia z Pogonią i wszyscy to podłapali

haha
Mały kiedyś nas zapewnił że w żadnym innym klubie niż Wisła i ewentualnie Lechia Gdańsk nie zagra w ekstraklasie(nawet w niedawnym wywiadzie o tym mówił)
Tak więc spokojnie,jak odejdzie to zagranice a ja mam nadzieje że zostanie u nas bo napewno nie zapomniał jak się gra w piłkę.
Małecki w Pogoni

Plotki Plotki Plotki