Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21023
Stary 11.12.2013, 16:14
Sport.pl podaje że Patryk ,,Mały'' Małecki rozmawia z Pogonią i wszyscy to podłapali haha

Mały kiedyś nas zapewnił że w żadnym innym klubie niż Wisła i ewentualnie Lechia Gdańsk nie zagra w ekstraklasie(nawet w niedawnym wywiadzie o tym mówił)

Tak więc spokojnie,jak odejdzie to zagranice a ja mam nadzieje że zostanie u nas bo napewno nie zapomniał jak się gra w piłkę.

Małecki w Pogoni Plotki Plotki Plotki
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując