głos z trybun napisał(a):

Taką litanię to ja mogę sobie ułożyć do każdej partii także możesz sobie darować ...
PIS jest Prawicą czy to się komuś podoba czy też nie.
Lewica to komuchy z SLD, pali koty i po wywaleniu Gowina Platforma skręca na lewo o czym świadczy popieranie czegoś takiego -> http://wpolityce.pl/artykuly/62669-s...i-sie-w-sejmie
|
1) A kto mówi, że mamy jakieś partie nie-lewicowe w sejmie?
2) Podaj przykłady na prawicowość PIS-u, bo argument, tak, bo tak, jest zdeka mało przekonujący
Lewica to nie tylko ideologia moralna kolego, ale też pogląd odnoszący sie do działań gospodarczych. Jak napisalem, Pis spełnia pierwsze moralne kryterium nazwałem je bogu-narodową, ale gospodarczo to socjalizm, a czym jest socjalizm? Dotkryną lansowaną przez Marksa i Engelsa, więc o czym ty do mnie piszesz? Powiedziałbym, że to gorsza lewica niż PO czy nawet pali kot(nie mylić ze mną

) ale muszę to jeszcze dokładnie sprawdzić.
P.s Tak bardzo ich wspierasz, bo wstawili się za Staruchem i paru jego kolegami... myślisz, że im zależy na ruchu kibicowskim?
Zapomniałeś może kto opracował cały system represji kibiców, z którego korzysta teraz PO i wojewodowie?
Tak właśnie. Ziobro i jego spółka. A ty ich wspieraj, bo im na tobie zależy...

Pozdrawiam.