palikot napisał(a):

Czy ktoś, kto chce podnosić podatki bogatym tylko dlatego, żeby dać biednym, to według ciebie jest prawicą?
Czy ktoś, kto chce budować system świadczeń socjalnych, to według ciebie jest prawicą?
Czy ktoś, kto zwiększa liczbę urzędników ciągu 2 lat o połowę to prawica?
Czy ktoś, kto preferuje przedsiębiorstwa państwowe, to według ciebie jest to pawica?
To są wszystko lewicowe pobudki, czystym rodem z poprzedniego systemu, socjalistycznego(i nie trzeba bać sie tego słowa)
Burdel z kraju robią Donaldy(żadne palikoty, bo ich już mało kto traktuje poważnie) oraz Kaczory, ewentualnie Milery.
Pis to zwykła lewica pod przykrywką bogu-państwową. Ten sam syf, który nie zmienił się od lat, ten sam system okradania ludzi z kasy i wydawania naszych pieniędzy w błoto!
|
Taką litanię to ja mogę sobie ułożyć do każdej partii także możesz sobie darować ...
PIS jest Prawicą czy to się komuś podoba czy też nie.
Lewica to komuchy z SLD, pali koty i po wywaleniu Gowina Platforma skręca na lewo o czym świadczy popieranie czegoś takiego ->
http://wpolityce.pl/artykuly/62669-s...i-sie-w-sejmie