głos z trybun napisał(a):

Sam jesteś lewak ...
Burdel z kraju to robią pali koty a Donald prowdzi kraj nad przepaść ...
|
Czy ktoś, kto chce podnosić podatki bogatym tylko dlatego, żeby dać biednym, to według ciebie jest prawicą?
Czy ktoś, kto chce budować system świadczeń socjalnych, to według ciebie jest prawicą?
Czy ktoś, kto zwiększa liczbę urzędników ciągu 2 lat o połowę to prawica?
Czy ktoś, kto preferuje przedsiębiorstwa państwowe, to według ciebie jest to pawica?
To są wszystko lewicowe pobudki, czystym rodem z poprzedniego systemu, socjalistycznego(i nie trzeba bać sie tego słowa)
Burdel z kraju robią Donaldy(żadne palikoty, bo ich już mało kto traktuje poważnie) oraz Kaczory, ewentualnie Milery.
Pis to zwykła lewica pod przykrywką bogu-państwową. Ten sam syf, który nie zmienił się od lat, ten sam system okradania ludzi z kasy i wydawania naszych pieniędzy w błoto!