Szpen napisał(a):

|
Kto pierwszy wejdzie tam i zbuduje swoja markę, ten w przyszłości będzie miał spore przychody. W Polsce mamy ponad milion firm i firemek, jest więc komu robić biznes...
|
Polskie firmy jadą już Szpeniu na oparach a wejdą tam jak do nas sieci marketów (Kauflandy,Lidle,Netto,Tesca,Biedronki) i pewnie samochody (Opel i Fiat) a jak doskonale wiesz to nie są Polskie firmy...