Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24927
Stary 11.12.2013, 15:25
Szpen napisał(a):Wyświetl post
Kto pierwszy wejdzie tam i zbuduje swoja markę, ten w przyszłości będzie miał spore przychody. W Polsce mamy ponad milion firm i firemek, jest więc komu robić biznes...
Polskie firmy jadą już Szpeniu na oparach a wejdą tam jak do nas sieci marketów (Kauflandy,Lidle,Netto,Tesca,Biedronki) i pewnie samochody (Opel i Fiat) a jak doskonale wiesz to nie są Polskie firmy...
Ostatnio edytowane przez AYALA : 11.12.2013 o godz. 15:53.