|
Odpowiedzcie mi na pytania:
1. czy Małecki Waszym zdaniem nie umie grać w piłkę? Czy umie, ale obecnie gra padakę z innych powodów niż brak umiejętności?
2. Czy gdybyście byli prezesem klubu piłkarskiego, kontrakt z zawodnikiem podpisywalibyście w szczycie jego formy czy gdy forma zniżkuje?
Myślę, że refleksja w tych dwóch obszarach pozwoli na odpowiedź na pytanie czy warto podpisywać kontakt z Małym.
Do what you mean and mean what you do.
|