Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15774
Stary 11.12.2013, 10:20
Odpowiedzcie mi na pytania:

1. czy Małecki Waszym zdaniem nie umie grać w piłkę? Czy umie, ale obecnie gra padakę z innych powodów niż brak umiejętności?
2. Czy gdybyście byli prezesem klubu piłkarskiego, kontrakt z zawodnikiem podpisywalibyście w szczycie jego formy czy gdy forma zniżkuje?

Myślę, że refleksja w tych dwóch obszarach pozwoli na odpowiedź na pytanie czy warto podpisywać kontakt z Małym.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując